Fuzje Bankowe

Fuzja (ang. merger) – połączenie co najmniej dwóch przedsiębiorstw w jedno. Polega na wchłonięciu jednego przedsiębiorstwa przez inne lub utworzeniu z łączonych przedsiębiorstw zupełnie nowego przedsiębiorstwa.

poradnik uaktualniono: Lipiec 2019

konta bankowe
Osobiste Oszczędnościowe Studenckie Młodzieżowe Walutowe Firmowe Pożyczki
opinie, oceny, recenzje
Nie pracuj dla pieniędzy, niech one pracują dla Ciebie.
Cytat: Robert Kiyosaki.

Fuzja BPH z Alior Bank

27 marca 2017 r. nastąpiło połączenie operacyjne Alior Banku z działalnością przejętą z Banku BPH. Zakończenie procesu integracji oznacza, że wszystkie produkty, usługi i systemy są wspólne.

Przejdź do Alior BankuFuzja Kredyt Banku z BZ WBK

4 stycznia 2013 w wyniku fuzji z Bankiem Zachodnim WBK, Kredyt Bank przestał istnieć. We wrześniu 2013 marka Kredyt Bank została wycofana z rynku i zastąpiona marką Bank Zachodni WBK.

Przejdź do BZ WBKFuzja Lukas Banku z Credit Agricole

Rebranding Lukas Banku. Nowa marka pojawiła się oficjalnie we wrześniu 2016. Bank w nowej odsłonie będzie nosił nazwę Credit Agricole Bank Polska.

Przejdź do Credit AgricoleFuzja Meritum Banku z Alior Bank

26 października 2015 r. nastąpiło połączenie Meritum Banku z Alior Bankiem. Zakończenie procesu integracji oznacza, że wszystkie produkty, usługi i systemy są wspólne.

Przejdź do Alior BankuFuzja MultiBanku z mBank

25 listopada 2013 marka MultiBank została zastąpiona marką mBank, w związku z unifikacją marek Grupy mBank (dawnej Grupy BRE Bank)

Przejdź do mBankuFuzja Open Finance z Getin Noble Bank S.A.

Szanowni Państwo, w związku z połączeniem serwisu Open Online z Getin Noble Bank S.A., w dniu 16.01.2016 r. strona www.openonline.pl została zamknięta.

Przejdź do Getin Noble Bank S.A.Komentarze ze starej wersji strony

brak


Dziękujemy za odpowiedź na nasz APEL i wsparcie poradnika!

smowo85.blogspot.com